Aktualizacja: Regulamin A3C / Panel gracza

Ogłoszenia A3C

Re: Aktualizacja: Regulamin A3C / Panel gracza

Postprzez Calis » 30 sty 2014, o 18:34

Aaaach Ksiądz, dziarski pomysł! :D

Motyw bajerancki, jak najbardziej przekładałoby się to na 2-3% zwiększenie wydajności kalendarza. Nie wyobrażam sobie teraz zapisywania się w temacie na forum :P

Ciągle coś nowego. Nic tylko BRAĆ!
ObrazekObrazekObrazek
Calis

Postprzez Siergiej29 » 30 sty 2014, o 22:18

Xiadz ma sporo racji jednak przeczy to znowu założeniom :) sądzę że 80% graczy wypisuje się właśnie kilka godzin przed misją.

Misja 32 osobowa. Nie przyjdzie w sobote X osób z X powodu a cała reszta będzie myśleć że mają cały skład. Byłoby to do dupy gdyby nie fakt że grożą za to kary ;) Więc starać się panowie ! Starać !
Siergiej29

Postprzez Nikrom » 31 sty 2014, o 12:25

Może by dodać, opcję, że gdy ktoś się zapisze podczas tych 3 godzin przed misją ma jakieś 5-10 minut na wypisanie się? Gdy, np zrobił to przez przypadek. Bo teraz z tego co rozumiem trzeba pisać do admina i sprawia to dodatkowe problemy.
Nikrom

Postprzez Calis » 31 sty 2014, o 13:24

Można by tak wymyślać w nieskończoność. Jesteśmy dorośli. Wystarczy zastanowić się czy na pewno damy radę stawić się o tej 20:00. Ja odpuściłem sobie ostatnio cały tydzień - ogólnie mogłem grać, tyle, że był to dla mnie tydzień podwyższonego ryzyka co do zdarzeń losowych :P A jak źle klikniesz to zawsze ktoś siedzi na tsie z kadry - wystarczy zagadać ;)
ObrazekObrazekObrazek
Calis

Postprzez Calis » 31 sty 2014, o 13:27

xiadz_pl napisał(a):Hej,

może warto zmodyfikować lekko panel gdzie na 3h przed misją przy slotach pojawia się możliwość wyboru np. przypisz do nieobecnych czy coś podobnego. Bo jeśli jakaś osoba wie, że jej nie będzie to wypisze się tym samym przejdzie do "nieobecnych" slot może zająć ktoś inny.

Calis napisał(a):Aaaach Ksiądz, dziarski pomysł! :D

Motyw bajerancki, jak najbardziej przekładałoby się to na 2-3% zwiększenie wydajności kalendarza. Nie wyobrażam sobie teraz zapisywania się w temacie na forum :P

Ciągle coś nowego. Nic tylko BRAĆ!

Choć z drugiej strony matematycznie rzecz biorąc w misji na 60 graczy może być 120 nieobecnych (misja się nie odbywa). :lol:
żaden skrypt na forum nie zastąpi odrobiny odpowiedzialności ;)
ObrazekObrazekObrazek
Calis

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia